Wróć do listy usług

Wymiana wycieraczek

 

Potrzebujesz nowych wycieraczek? Eksperci Premio dokonają ich fachowej wymiany, abyś podczas jazdy mógł cieszyć się doskonałą widocznością drogi, zarówno z przodu, jak i z tyłu auta. Regularne sprawdzanie stanu wycieraczek to gwarancja bezpieczeństwa.

 

  • Cena usługi: od* 6 zł
  • Czas trwania usługi: ok. 5-10 minut

Cena oraz czas trwania usługi będzie się różnic w zależności od marki i modelu Twojego auta, a także jego stanu technicznego. Zapytaj o szczegóły w serwisie Premio.

Usługi z płatnością w serwisie

Wymiana wycieraczek

Wymiana wycieraczek

Usługa obejmuje montaż nowej wycieraczki. Do ceny zostanie dodatkowo doliczona cena nowych wycieraczek, jeśli zostały zakupione w serwisie. Cena i czas trwania usługi będzie się różnić w zależności od modelu auta, a także jego stanu technicznego.Zapytaj o szczegóły w serwisie Premio.

od 6,00 zł
¹Ostatnio zaobserwowana cena takich usług na rynku polskim. Aktualna cena zostanie ustalona samodzielnie przez wybrany serwis sieci Premio.

Szczegóły usługi

Nowe wycieraczki czasami ciężko odpowiednio dopasować. W serwisach Premio, wykwalifikowani pracownicy przejmą na siebie niedogodności montażu wycieraczek i znajdą odpowiednie pióra wycieraczek dla Twojego samochodu, a następnie je zainstalują. Serwisy Premio posiadają szeroką gamę wycieraczek, pasujących do większości samochodów.

 

 

Zalety nowych wycieraczek

 

Skutecznie działające wycieraczki to gwarancja bezpiecznej jazdy. Jazda samochodem z niedziałającymi wycieraczkami zwiększa ryzyko wypadku, a ignorowanie stanu technicznego pojazdu (w tym stanu wycieraczek) może prowadzić do niezaliczonego przeglądu technicznego auta.

 

Dlaczego potrzebuję wymiany wycieraczek?

 

Niezależnie od pory roku, błoto i brud szybko odkładają się na Twojej szybie. Podczas miesięcy zimowych, brud z błotnistych i mokrych dróg zostaje wyrzucony w powietrze poprzez opony mijających Cię aut lub samochodów, jadących przed Tobą, bardzo szybko ograniczając odpowiednią widoczność. Podczas letnich miesięcy suche drobinki i kurz mogą ograniczać widoczność, tak samo jak liczne owady, rozbijające się o przednią szybę – przede wszystkim podczas szybszej jazdy na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Niezależnie od przypadku, chcesz mieć pewność, że Twoje wycieraczki szybko i sprawnie wyczyszczą szybę samochodu i będziesz w stanie doskonale widzieć drogę.

 

 

Kiedy potrzebujesz nowych wycieraczek?

 

Jeśli wycieraczki Twojego auta wykazują któryś z poniższych symptomów, może to oznaczać, że warto je sprawdzić i wymienić w najbliższym serwisie Premio:

 

  • Pióra wycieraczek zostawiają smugi na przedniej szybie.
  • W pewnych miejscach, po użyciu wycieraczek, szyba wciąż jest mokra i brudna.
  • Pióra wycieraczek mają widoczne rozstępy czy pęknięcia w gumowej części.
  • Wycieraczka nie styka się z szybą.
  • Wycieraczki drżą i nie poruszają się płynnie po powierzchni szyby.
  • Wycieraczki hałasują i skrzypią, kiedy poruszają się po powierzchni szyby.

 

Niezależnie od problemu, fachowcy sieci Premio zajmą się profesjonalnym wykonaniem usługi, zapewniając Ci znakomitą widoczność i czyste szyby.

 

Powiązane usługi

 

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się ze swoim lokalnym serwisem Premio.

 

Warto wiedzieć

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować.

Dlaczego warto zadbać o wycieraczki?

Dowiedz się czego unikać, by wycieraczki służyły jak najdłużej.

Dowiedz się więcej

Dlaczego trzeba myć samochód?

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr

Dowiedz się więcej

Nocna jazda – o czym trzeba pamiętać?

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr

Dowiedz się więcej