Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Myjnia samochodowa ręczna

 

Regularna wizyta w myjni samochodowej to sposób na wydłużenie dobrej kondycji Twojego samochodu. Skorzystanie z myjni to również sposób na zadbanie o lakier. Pozbądź się błota, drobinek brudu czy soli, które odkładają się na karoserii Twojego auta.

Szczegóły usługi

Szczegóły usługi

Car Wash

Myjnia ręczna – szczegóły usługi

 

Wizyta w myjni ręcznej sieci Premio obejmuje:

 

  • Wstępne mycie karoserii oraz podwozia pod wysokim ciśnieniem. 
  • Nakładanie aktywnej piany i czyszczenie lakieru. 
  • Płukanie auta, w celu pozbycia się resztek środków chemicznych.
  • Suszenie karoserii.

 

 

Lśniący lakier na długo

Czysta karoseria to również wyższe prawdopodobieństwo dostrzeżenia drobnych zarysowań czy odprysków, co daje wydłużony czas na odpowiednią reakcję – a w konsekwencji prowadzi oszczędności, gdyż jesteś w stanie uniknąć kosztownych napraw. Rekomenduje się również korzystanie z myjni ręcznej po przejechaniu dłuższych dystansów oraz po nocnych wycieczkach poza miasto, kiedy to auto jest jeszcze bardziej narażone na kontakt z owadami.

 

Dlaczego warto skorzystać z myjni ręcznej?

Myjnia samochodowa ręczna to jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o dokładne czyszczenie pojazdu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pozwala na precyzyjne czyszczenie elementów, których nie da się dokładnie wyczyścić za pomocą automatycznej myjni.

W myjni ręcznej pracujemy tylko z najlepszymi produktami, które gwarantują dokładne i skuteczne czyszczenie. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przez doświadczony personel, który dba o każdy detal. Dzięki temu nasza myjnia samochodowa ręczna zapewnia najlepszą jakość czyszczenia, bez ryzyka uszkodzenia lakieru czy elementów wykończenia.

 

 

Powiązane usługi

 

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się ze swoim lokalnym serwisem Premio.

 

Warto wiedzieć

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować.