Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Naprawa szyb samochodowych

 

Szyby samochodowe w dobrej kondycji to znakomita widoczność i podstawa bezpiecznej jazdy. Drobne kamienie czy żwir mogą spowodować uszkodzenia i konieczność wymiany szyb. W serwisach Premio wykwalifikowani technicy ocenią stopień uszkodzenia szyby oraz doradzą, czy szyba kwalifikuje się do wymiany czy do naprawy. 
 

Ile trwa wymiana szyby samochodowej? Wymiana przedniej lub tylnej szyby może zająć około 2 godzin, natomiast wymiana szyby bocznej lub naprawa przedniej szyby zajmie około 40 minut.

Szczegóły usługi

Szczegóły usługi

Car Glass Changing

Podczas serwisu szyb w Twoim samochodzie pracownicy serwisów Premio z pewnością:

 

  • Wstępnie ocenią skalę uszkodzeń.
  • Sprawdzą, czy naprawa jest możliwa lub czy wymagana jest wymiana szyby.
  • Przedstawią Ci możliwe następne kroki, obejmujące naprawę lub wymianę szyb, w celu Twojej akceptacji.
  • Następnie zajmą się przeprowadzeniem usługi wysokiej jakości.

 

Serwis szyb samochodowych: oszczędność czasu i pieniędzy

 

Podjęcie odpowiednich działań z pomocą techników Premio z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Odpryski na szybach mogą z łatwością przerodzić się w poważniejsze uszkodzenia, tj. pęknięcie czy rysę, które z kolei będą wymagać wymiany szyby. Wymiana szyby jest droższa i bardziej czasochłonnego niż naprawa, dlatego warto jak najszybciej zgłosić się do serwisu i od razu naprawić niewielkie uszkodzenie. Co więcej, im szybciej zareagujesz, tym ślad po naprawie będzie mniejszy. Zwlekanie może spowodować, że w szczelinę dostanie się kurz, woda oraz inne zanieczyszczenia, które wpłyną na jakość i wygląd naprawianego uszkodzenia.

 

Kiedy skorzystać z serwisu szyb?

 

Szyba samochodowa jest nieustannie narażona na uszkodzenia: podczas jazdy drobne kamienie czy żwir, wystrzelone przez mijające nas lub jadące przed nami auta, nieustannie trafiają w szybę naszego pojazdu. Czasami nie powoduje to usterki, ale prowadzi do powstania odprysku. Każdy, nawet niewielki odprysk powinien zostać skonsultowany ze specjalistą od serwisu szyb samochodowych. Niewielkie uszkodzenia, z pozoru niegroźne, pozostawione same sobie mogą prowadzić do powstawania głębszych pęknięć i skutkować większymi kosztami. Mogą być również przyczyną niezaliczonego przeglądu technicznego samochodu lub zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

 

Jeśli dostrzeżesz na szybie swojego auta odpryski, pęknięcia, rdzę na krawędziach (w okolicach uszczelek) – odwiedź swojego lokalnego technika Premio, który dokona wnikliwej diagnozy i zaproponuje Ci kolejne kroki.

 

Powiązane usługi

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się ze swoim lokalnym serwisem Premio.

 

Warto wiedzieć

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować.