Wróć do listy usług

Przechowywanie opon

 

Po skończonym sezonie i demontażu opon należy wiedzieć, jak je prawidłowo przechowywać – najlepiej zostawić to profesjonalistom. Premio oferuje bezpieczne i profesjonalne przechowanie Twoich opon.

 

Koszt przychowywania opon:

Skontaktuj się z serwisem i zarezerwuj wizytę

Przechowywanie opon

Przechowywanie opon

Bezpieczne i profesjonalne przechowywanie opon po ich wymianie.


Usługa dostępna w wybranych lokalizacjach

Szczegóły usługi

Szczegóły usługi

Jak przebiega usługa przechowywania opon?

 

Kiedy odwiedzasz swój lokalny serwis Premio w celu wymiany opon w Twoim aucie, daj pracownikom znać, że chcesz zostawić w serwisie swoje stare opony na przechowanie. Wówczas wykwalifikowani pracownicy:

 

  • Dokonają wstępnych oględzin pod kątem wszelkich usterek.
  • Oznaczą opony i zarejestrują je w bazie, a następnie umieszczą w przechowalni opon.
  • Kiedy będziesz umawiać następną wizytę w celu wymiany opon w salonie Premio, wystarczy, że podasz obsłudze tablicę rejestracyjną swojego samochodu, a opony już będą na Ciebie czekać gotowe do odbioru w umówionym terminie.

 

 

Przechowywanie opon – bezpiecznie i prosto

 

Sposób przechowywania opon ma ogromny wpływ na ich wydajność podczas użycia. Opona, przechowywana w nieodpowiednich warunkach, na przykład na zewnątrz lub pod stosem innych opon, może ulec odkształceniu i powodować niepożądane wibracje podczas prowadzenia Twojego auta.

 

Pozostawiając swoje opony w punkcie Premio, nie musisz się martwić o ich prawidłowe magazynowanie. Premio zapewnia odpowiednie, kontrolowane warunki, które nie wpłyną negatywnie na żywotność Twoich opon.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z przechowalni opon Premio?

 

Powierzając Premio przechowanie swoich opon, nie musisz już przejmować się, czy znajdziesz na nie miejsce w swoim garażu czy domu. Kiedy umówisz się na wymianę opon w serwisie Premio, nie będziesz już miał problemu z zapakowaniem ich do swojego auta, a Twój samochód i Twoje ubrania unikną zabrudzenia

 

Powiązane usługi

 

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się ze swoim lokalnym serwisem Premio.

 

Warto wiedzieć

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować.

Kiedy zmienić opony na letnie?

Wielu kierowców zastanawia się, kiedy najlepiej zmienić opony na letnie i czy można jeździć na oponach zimowych przez cały rok.

 

Dowiedz się więcej

TPMS: co to jest i jak działa?

Informacje no prawidłowym ciśnieniu w oponach samochodowych.

 

 

 

Dowiedz się więcej

Jak czytać oznaczenia na oponach?

Oznaczenia na oponach pomogą kierowcy odpowiedzieć na szereg pytań: jak sprawdzić, czy opony są stare albo czy są odpowiednio zamontowane?

Dowiedz się więcej