Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Naprawa felg

 

Uszkodzone felgi to nie tylko problem z ich wyglądem. Jeśli alufelgi Twojego samochodu doznały jakiejkolwiek usterki i chcesz zdiagnozować problem, a następnie zająć się jego naprawą – eksperci Premio są do Twojej dyspozycji. Przeprowadzona przez pracowników sieci kompleksowa naprawa felg z pewnością przywróci je do pełnej użyteczności.

 

 

Szczegóły usługi

Szczegóły usługi

Rims Repair

Naprawa felg to kompleksowa usługa – eksperci Premio zajmą się wszelkimi usterkami, w tym m.in. zarysowaniami, odchodzącym lakierem, utleniającym się aluminium, korozją, skrzywieniem czy nawet pęknięciami. Dzięki doświadczeniu pracowników serwisów Premio, eksperci są w stanie przeprowadzić regenerację felg różnego typu.

 

Jak wygląda renowacja felgi?

 

Podczas wykonywania usługi, doświadczeni pracownicy serwisu:

 

  • Ocenią obecny stan felgi oraz rozmiar szkody.
  • Zweryfikują, czy naprawa felg jest możliwa, czy też niezbędna będzie ich wymiana.
  • Zanim podejmą się jakichkolwiek dalszych czynności, zaprezentują Ci kolejne kroki w celu Twojej akceptacji.
  • Dokonają następnie najwyższej jakości naprawy felg.

 

Twoje felgi znów będą wyglądać jak nowe! Specjaliści Premio dopasują usługę do rozmiaru i rodzaju uszkodzenia felg oraz zaproponują rozwiązanie problemu. Dzięki temu regeneracja felg będzie kosztować Cię sporo mniej niż kupno nowych.

 

 

Naprawa felg – dlaczego warto wybrać tę usługę?

 

Kompleksowa naprawa felg to nie tylko poprawa ich walorów estetycznych. Uszkodzone felgi aluminiowe to obniżony poziom bezpieczeństwa oraz negatywny wpływ na prowadzenie auta. Na drodze można natknąć się na dziesiątki przeszkód – wysokie krawężniki, dziury w jezdni, niezauważony garb czy drobne kamienie z którymi kontakt może spowodować skrzywienie, zadrapanie rantu czy rysy na powłoce lakierniczej, obniżające sprawność felg i pogarszające ich walory estetyczne. Uszkodzenia felg zwiększają ryzyko powstawania korozji, przyspieszają zużycie koła, a w najgorszym przypadku znacznie wpływają na bezpieczeństwo jazdy. 

 

 

Kiedy zdecydować się na naprawę felg?

 

Sytuacje na drodze, takie jak uderzenie w krawężnik czy bliskie spotkanie z dziurą w jezdni, które sprawiły, że samochód inaczej się prowadzi to przykład zdarzeń, po których warto umówić się na wizytę w lokalnym serwisie Premio, gdzie doświadczeni eksperci zdiagnozują usterkę, ocenią uszkodzenia i zweryfikują, czy felgi nadają się do naprawy. A może po prostu chcesz zmienić kolor swoich felg? Niezależnie od przyczyny, pracownicy sieci Premio służą swoją ekspertyzą.

Powiązane usługi

 

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się ze swoim lokalnym serwisem Premio.

 

Warto wiedzieć

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować.