Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Nexen WINGUARD WT1

OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Doskonala wydajnosc podczas jazdy po sniegu Dluga zywotnosc bieznika Doskonala na mokrej nawierzchni

Opis

OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

2 zygzakowe i 1 prosty rowek Znakomite odprowadzanie wody i hamowanie na mokrej powierzchni Liczne i wielopoziomowe lamelki Lepsza jazda na sniegu Fazowane sciany boczne Wzmocniona ochrona krawedzi i wgryzanie sie w snieg 3 zabkowane linie Optymalna przyczepnosc we wszystkich kierunkach

Doskonala wydajnosc podczas jazdy po sniegu Dluga zywotnosc bieznika Doskonala na mokrej nawierzchni

Etykiety UE na opony

C
Efektywność paliwowa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
B
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
B
Hałas na zewnątrz
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).
Przyczepność na śniegu
Opony z piktogramem przedstawiającym płatek śniegu na tle 3 szczytów górskich mają krótszą drogę hamowania na drogach pokrytych śniegiem, co jest ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach zimowych, podczas jazdy po ośnieżonej powierzchni. W przypadku pojazdów osobowych piktogram ten jest przyznawany na podstawie pomiaru drogi hamowania samochodu przy prędkości początkowej 25 km/h na ubitym śniegu lub na podstawie pomiaru siły pociągowej opon. W przypadku pojazdów ciężarowych piktogram jest przyznawany na podstawie pomiaru reakcji opony na przyspieszenie.