Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Nexen WG SNOWG WH2

PREMIUM OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Doskonala wydajnosc podczas jazdy po sniegu Doskonala na suchej nawierzchni Doskonala na mokrej nawierzchni

Opis

PREMIUM OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Lamelki 3D Lepsze hamowanie Bloki o zygzakowatych brzegach Lepsze wlasnosci trakcyjne Ksztalt podwójnego Z Lepsza boczna przyczepnosc na sniegu Rowki w ksztalcie litery V Lepsza jazda po mokrej nawierzchni i wodzie

Doskonala wydajnosc podczas jazdy po sniegu Doskonala na suchej nawierzchni Doskonala na mokrej nawierzchni

Etykiety UE na opony

C
Efektywność paliwowa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
C
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
B
Hałas na zewnątrz
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).
Przyczepność na śniegu
Opony z piktogramem przedstawiającym płatek śniegu na tle 3 szczytów górskich mają krótszą drogę hamowania na drogach pokrytych śniegiem, co jest ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach zimowych, podczas jazdy po ośnieżonej powierzchni. W przypadku pojazdów osobowych piktogram ten jest przyznawany na podstawie pomiaru drogi hamowania samochodu przy prędkości początkowej 25 km/h na ubitym śniegu lub na podstawie pomiaru siły pociągowej opon. W przypadku pojazdów ciężarowych piktogram jest przyznawany na podstawie pomiaru reakcji opony na przyspieszenie.