Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Continental VANCONTACT ULTRA

Stworzona, by trwać

Doskonała trwałość i duża wytrzymałości ścian bocznych Wyjątkowo długie przebiegi Niskie opory toczenia dzięki mieszance idealnie dostosowanej do samochodów dostawczych.

Opis

Stworzona, by trwać

Opona, z którą zechcesz się związać na dłużej. Wzmocniona blokowa konstrukcja ściany bocznej stabilizuje profil opony. Cechy te zapewniają wysoką trwałość i zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia opony spowodowanego uderzeniami w krawężnik. Zatem przygotuj się na to, że nie będziesz martwić się zakupem nowych opon przez bardzo długi czas. Szyta na miare mieszanka do opon van. Opracowaliśmy zupełnie nową technologię ultrawytrzymałej mieszanki, dostosowanej do wymagań samochodów dostawczych. Dzięki zastosowaniu tak zwanych polimerów funkcjonalnych udało nam się osiągnąć znakomite parametry oporu toczenia, wysoką wytrzymałość, a jednocześnie doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni. Nowy zamknięty wzór bieżnika. Aby zapewnić doskonałe przebiegi, opracowaliśmy nowy wzór zamkniętego wzoru bieżnika z mniejszą liczbą rowków poprzecznych na barku opony. Rezultat: większa powierzchnia styku opony z nawierzchnią, co wpływa na zmniejszenie zużycia bieżnika i hałasu drogowego.

Doskonała trwałość i duża wytrzymałości ścian bocznych Wyjątkowo długie przebiegi Niskie opory toczenia dzięki mieszance idealnie dostosowanej do samochodów dostawczych.

Etykiety UE na opony

B
Efektywność paliwowa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
A
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
B
Hałas na zewnątrz
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).