Goodyear UltraGrip Performance+ SUV

Najwyższa przyczepność SUV-ów we wszystkich warunkach zimowych.

  • Lepsze osiągi we wszystkich warunkach zimowych
  • +13% więcej kilometrów*

Opis

Najwyższa przyczepność SUV-ów we wszystkich warunkach zimowych.

Opona Goodyear UltraGrip Performance+ SUV zapewnia najwyższą przyczepność kierowcom SUV-ów, którzy poszukują doskonałych osiągów i długich przebiegów we wszystkich warunkach zimowych.

  • Lepsze osiągi we wszystkich warunkach zimowych
  • +13% więcej kilometrów*
Zalety
ULTRAGRIP PERFORMANCE + SUV - Opony zimowe Tire - 235/55/R18/104H

Etykiety UE na opony

Oszczędność paliwa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
Hałas zewnętrzny
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).
Przyczepność na śniegu
Opony z piktogramem przedstawiającym płatek śniegu na tle 3 szczytów górskich mają krótszą drogę hamowania na drogach pokrytych śniegiem, co jest ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach zimowych, podczas jazdy po ośnieżonej powierzchni. W przypadku pojazdów osobowych piktogram ten jest przyznawany na podstawie pomiaru drogi hamowania samochodu przy prędkości początkowej 25 km/h na ubitym śniegu lub na podstawie pomiaru siły pociągowej opon. W przypadku pojazdów ciężarowych piktogram jest przyznawany na podstawie pomiaru reakcji opony na przyspieszenie.