Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Goodyear UltraGrip Performance 3

Goodyear UltraGrip Performance 3 to świetna opcja dla kierowców, dla których najważniejsza jest skuteczność w warunkach zimowych oraz którzy szukają opon zapewniających pewną reakcję układu napędowego i trakcję w różnych sytuacjach, które mogą się zdarzyć w zimowych warunkach.

 • Doskonała wydajność na śniegu
 • Wysoka przyczepność na mokrej nawierzchni
 • Ulepszone hamowanie

Opis

Goodyear UltraGrip Performance 3 to świetna opcja dla kierowców, dla których najważniejsza jest skuteczność w warunkach zimowych oraz którzy szukają opon zapewniających pewną reakcję układu napędowego i trakcję w różnych sytuacjach, które mogą się zdarzyć w zimowych warunkach.

Goodyear UltraGrip Performance 3 to wysokowydajna opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych i SUV. Została opracowana pod kątem doskonałej trakcji podczas jazdy po śniegu i lodzie, a także na mokrych nawierzchniach.

 • Doskonała wydajność na śniegu
 • Wysoka przyczepność na mokrej nawierzchni
 • Ulepszone hamowanie
Technologia OCHRONA FELGI

Technologia OCHRONA FELGI

Technologia polega na umieszczeniu grubszej części gumy znajdującej się w dolnej części ściany bocznej w pobliżu felgi, która zapewnia ochronę felgi i opony podczas wjeżdżania na krawężnik. Bardzo przydatne rozwiązanie dla samochodów dostawczych.

Co mówią wyniki testów

Opracowujemy nowatorskie rozwiązania od 1898 roku, a nasze opony są nie tylko innowacyjne, ale także wysoko oceniane przez ekspertów.

Opony Goodyear są testowane przez niezależne europejskie magazyny motoryzacyjne i często znajdują się na podium.

Każdy nowy model jest testowany przez naszych inżynierów w oparciu o ponad 50 kryteriów wydajności. Dzięki temu wiemy, że każda opona Goodyear zapewnia lepszy komfort jazdy.

 

 • Bil Denmark, Wydanie: 11/2023
  Bil Denmark, Wydanie: 11/2023

  Rozmiar: 225/50R17

  Zwycięzca testu, Miejsce 1 na 5
 • Auto Bild sportscars
  Auto Bild sportscars

  Rozmiar: 225/40R18 92V

  Zwycięzca testu, Miejsce 1 na 11
 • sport auto
  sport auto

  Rozmiar: 225/40R18 92V

  Bardzo dobra, 2 miejsce na 10 testowanych marek
 • Auto Bild
  Auto Bild

  Rozmiar: 225/45R18

  Wzorcowa, Miejsce 2 na 54
 • Auto Bild
  Auto Bild

  Rozmiar: 225/45R18

  Eko-Mistrz 2023, Miejsce 2 na 54
 • Auto Bild
  Auto Bild

  Rozmiar: 225/45R18

  Zielona Opona 2023/24, Miejsce 2 na 54
 • auto, motor und sport
  auto, motor und sport

  Rozmiar: 255/45 R 20 105 V XL

  Bardzo dobra, 2 miejsce na 7 testowanych marek

Gotowy na pojazdy elektryczne (EV)

Wszystkie nowe i aktualne opony Goodyear są zoptymalizowane, aby zapewnić wyjątkową wydajność zarówno dla pojazdów elektrycznych, jak i spalinowych (ICE), co potwierdza nowy logo Goodyear EV-Ready, który został wprowadzony na boku wszystkich nowych opon zastępczych od początku 2024 roku.

Goodyear opracował zestaw technologii, które odpowiadają zarówno pojazdom elektrycznym, jak i innym układom napędowym, w tym:

 • Technologia SoundComfort: Kierowcy stają się bardziej świadomi hałasu wywołanego interakcją opon i dróg, ponieważ najbardziej zauważalną zmianą w pojazdach elektrycznych jest to, jak cichy jest samochód. Aby zapewnić jak najcichszą podróż pojazdem elektrycznym, technologia SoundComfort ma potencjał do redukcji hałasu wewnętrznego nawet o 50%.
 • Technologia Mileage Plus: Ponieważ pojazdy elektryczne są cięższe od tradycyjnych pojazdów, opony elektrycznych samochodów mogą się szybciej zużywać. W połączeniu z natychmiastowym momentem obrotowym może to powodować szybsze zużycie standardowych opon, także w zależności od stylu jazdy. Korzystając z technologii takich jak Mileage Plus, Goodyear EfficientGrip Performance 2, na przykład, może zapewnić kierowcom do 50% więcej przebiegu niż jego poprzednik.
 • Technologie niskiego oporu toczenia: Technologie Goodyear o niskim oporze toczenia przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii i zwiększenia zasięgu jazdy. Wydłużenie zasięgu jazdy można osiągnąć poprzez optymalizację struktury opony, w połączeniu z opracowaniem innowacyjnych związków i aerodynamicznym dostrojeniem projektu boku opony.
Korzyści
ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 - Opony zimowe Tire - 245/40/R18/97V
Doskonała wydajność na śniegu
Rowki na barku poprawiają przyczepność na miękkim i głębokim śniegu.
Ulepszone hamowanie
Lepsze hamowanie i czułość układu napędowego na śniegu ze względu na ulepszony układ i zagęszczenie lameli.

Etykiety UE na opony

C
Efektywność paliwowa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
C
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
B
Hałas na zewnątrz
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).
Przyczepność na śniegu
Opony z piktogramem przedstawiającym płatek śniegu na tle 3 szczytów górskich mają krótszą drogę hamowania na drogach pokrytych śniegiem, co jest ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach zimowych, podczas jazdy po ośnieżonej powierzchni. W przypadku pojazdów osobowych piktogram ten jest przyznawany na podstawie pomiaru drogi hamowania samochodu przy prędkości początkowej 25 km/h na ubitym śniegu lub na podstawie pomiaru siły pociągowej opon. W przypadku pojazdów ciężarowych piktogram jest przyznawany na podstawie pomiaru reakcji opony na przyspieszenie.