Goodyear Cargo Vector

Przeznaczona specjalnie do samochodów dostawczych i vanów. Dobre właściwości jezdne przez cały rok.

Opis

Przeznaczona specjalnie do samochodów dostawczych i vanów. Dobre właściwości jezdne przez cały rok.

Goodyear Cargo Vector to całoroczna opona turystyczna klasy premium o symetrycznym wzorze bieżnika, przeznaczona do samochodów dostawczych i vanów

Zalety
CARGO VECTOR - Opony całoroczne Tire - 285/65/R16/128N
Doskonała przyczepność
Opony Goodyear Cargo Vector zapewniają doskonałą przyczepność zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach, gwarantując większą stabilność i kontrolę podczas transportu ładunków.
Doskonałe osiągi o każdej porze roku
Opony te zostały opracowane z myślą o pracy w różnych warunkach pogodowych i zapewniają niezawodną trakcję na zaśnieżonych i oblodzonych drogach, dzięki czemu sprawdzają się przez cały rok.
Optymalna efektywność paliwowa
Zaawansowana konstrukcja bieżnika tych opon minimalizuje opór toczenia, prowadząc do poprawy efektywności paliwowej i obniżając koszty eksploatacji pojazdu dostawczego.
Zwiększona trwałość
Wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że opony Goodyear Cargo Vector doskonale radzą sobie z ciężkimi ładunkami oraz trudnymi warunkami terenowymi, zapewniając długą żywotność i opłacalność.

Etykiety UE na opony

Oszczędność paliwa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
Hałas zewnętrzny
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).
Przyczepność na śniegu
Opony z piktogramem przedstawiającym płatek śniegu na tle 3 szczytów górskich mają krótszą drogę hamowania na drogach pokrytych śniegiem, co jest ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach zimowych, podczas jazdy po ośnieżonej powierzchni. W przypadku pojazdów osobowych piktogram ten jest przyznawany na podstawie pomiaru drogi hamowania samochodu przy prędkości początkowej 25 km/h na ubitym śniegu lub na podstawie pomiaru siły pociągowej opon. W przypadku pojazdów ciężarowych piktogram jest przyznawany na podstawie pomiaru reakcji opony na przyspieszenie.
Rozmiary dostępne dla tego modelu opony
Szerokość Profil Felga Nośność Prędkość
235 65 R16 115 R
285 65 R16 128 N