Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Barum BRAVURIS 5 HM

Dlugotrwala wydajnosc. Odkryj radosc z kazdej nowej podrózy.

Barum oferuje niedrogie, dlugotrwale osiagi

Wysokie przebiegi

Pasuje doskonale do Skoda Superb, Renault Mégane, Ford Kuga

Opis

Dlugotrwala wydajnosc. Odkryj radosc z kazdej nowej podrózy.

Wysokie przebiegi W Bravuris 5 HM zastosowano mieszanke High Mileage z nowa technologia polimerowa, która zapewnia wysoki poziom odpornosci na scieranie. Innowacyjna konstrukcja centralnego zebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieznika optymalizuje rozklad sil dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnie. Pomaga to uniknac nieregularnego zuzycia - i zapewnia naprawde wyjatkowy, dlugotrwaly przebieg!

Niezawodna na suchej nawierzchni Dzieki najnowszej ulepszonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5 HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepnosc na najwyzszym poziomie. Zamkniete bloki po obu stronach i opatentowana konstrukcja lameli blokujacych poprawiaja sztywnosc bieznika, co prowadzi do niespotykanej przyczepnosci i daje pelna kontrole kierowania.

Niski opór toczenia W oponie zastosowano bardzo elastyczny zwiazek z ulepszonymi komponentami co znacznie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieznika i kontur opony minimalizuje deformacje i zapobiega gromadzeniu sie ciepla. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia - i ostatecznie niskie zuzycie paliwa.

Nowy Bravuris 5 HM ze specjalnie opracowana mieszanka High Mileage zapewnia doskonale przebiegi, niski opór toczenia i wysoka przyczepnosc.

Barum oferuje niedrogie, dlugotrwale osiagi

Wysokie przebiegi

Pasuje doskonale do Skoda Superb, Renault Mégane, Ford Kuga

Etykiety UE na opony

D
Efektywność paliwowa
Oszczędność paliwa jest miarą oporów toczenia opony. Opona o niskich oporach toczenia pozwala ograniczyć zużycie paliwa, ponieważ wymaga mniej energii do poruszania się.
B
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Przyczepność na mokrej nawierzchni jest miarą zdolności opony do hamowania na mokrych drogach.
B
Hałas na zewnątrz
Zewnętrzny hałas emitowany przez oponę, mierzony w decybelach. Hałaśliwość jest klasyfikowana od A (cicha) do C (głośna).