Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Godziny pracy
  • pon. 08:00 - 16:00
  • wt. 08:00 - 16:00
  • śr. 08:00 - 16:00
  • czw. 08:00 - 16:00
  • pt. 08:00 - 16:00
  • sob. 08:00 - 12:00
  • niedz. zamknięte
Premio Atol, serwis samochodowy Trzebinia

Wymiana opon Trzebinia - Premio Atol

Premio Atol - Trzebinia, to kompetentny serwis samochodowy, prowadzący również sprzedaż opon do samochodów osobowych i dostawczych. Świadczymy szereg usług motoryzacyjnych, w tym m.in. naprawę ogumienia, prostowanie felg, ustawianie geometrii, pompowanie kół azotem, wymianę oleju, klocków oraz tarcz hamulcowych, czy też serwis czujników TPMS. Zarezerwuj wizytę w naszym serwisie - zachęcamy do kontaktu. Serwis samochodowy Premio Atol znajduje się w miejscowości Trzebinia, ul. Ochronkowa 15.

Opony letnie

Na cieplejsze miesiące, na suche i mokre nawierzchnie.

Opony zimowe

Do niskich temperatur, optymalne na deszcz, lód czy śnieg.

Opony całoroczne

Do jazdy przez wszystkie pory roku, zarówno zimą, jak i latem.

expert

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

TEKST DO DODANIA

Premio,

lokalni eksperci

od opon i usług

samochodowych

Premio to sieć franczyzowa ponad 140 lokalnych firm rodzinnych w całej Polsce.

 

Eksperci Premio to pasjonaci kierujący się indywidualnym podejściem do klienta co zapewnia pozytywne doświadczenia tak podczas serwisowania opon, jak i dokonywania napraw samochodów.

 

 

Opony

Potrzebujesz nowych opon? Kup opony online z bezpłatną dodatkową gwarancją i jednocześnie zarezerwuj wizytę w Premio w czterech prostych krokach, lub też odwiedź najbliższy serwis Premio w celu doboru i montażu opon na miejscu.

Serwis samochodowy

Czy Twój samochód wymaga naprawy? Wykwalifikowani eksperci Premio szybko zdiagnozują usterkę i zaproponują optymalne rozwiązanie. Wszelkie prace serwisowe rozpoczną się oczywiście dopiero po ustaleniu ich zakresu i Twojej akceptacji.

Potrzebujesz porady?

Nie masz pewności, które opony wybrać lub jakiej naprawy wymaga Twoje auto? Eksperci Premio chętnie pomogą. Odwiedź najbliższy serwis Premio lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 060 300.