Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Premio Fux, serwis samochodowy Nowy Sącz

Wymiana opon Nowy Sącz - Premio Fux

Premio Fux - Nowy Sącz, to kompetentny serwis samochodowy oraz serwis opon, specjalizujący się w sprzedaży opon do samochodów osobowych i ciężarowych. Oferujemy także szereg usług motoryzacyjnych, takich jak m.in. wymiana opon, przegląd klimatyzacji samochodowej, wymiana oleju, geometria kół, przegląd zawieszenia samochodu oraz mechanikę samochodową. Zapraszamy do rezerwacji wizyty w naszym serwisie. Serwis samochodowy Premio Fux znajduje się w miejscowości Nowy Sącz, ul. Leona Wyczółkowskiego 6A.

Opony letnie

Na cieplejsze miesiące, na suche i mokre nawierzchnie.

Opony zimowe

Do niskich temperatur, optymalne na deszcz, lód czy śnieg.

Opony całoroczne

Do jazdy przez wszystkie pory roku, zarówno zimą, jak i latem.

expert

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

TEKST DO DODANIA

Premio,

lokalni eksperci

od opon i usług

samochodowych

Premio to sieć franczyzowa ponad 160 lokalnych firm rodzinnych w całej Polsce.

 

Eksperci Premio to pasjonaci kierujący się indywidualnym podejściem do klienta co zapewnia pozytywne doświadczenia tak podczas serwisowania opon, jak i dokonywania napraw samochodów.

 

 

Opony

Potrzebujesz nowych opon? Kup opony online z bezpłatną dodatkową gwarancją i jednocześnie zarezerwuj wizytę w Premio w czterech prostych krokach, lub też odwiedź najbliższy serwis Premio w celu doboru i montażu opon na miejscu.

Serwis samochodowy

Czy Twój samochód wymaga naprawy? Wykwalifikowani eksperci Premio szybko zdiagnozują usterkę i zaproponują optymalne rozwiązanie. Wszelkie prace serwisowe rozpoczną się oczywiście dopiero po ustaleniu ich zakresu i Twojej akceptacji.

Potrzebujesz porady?

Nie masz pewności, które opony wybrać lub jakiej naprawy wymaga Twoje auto? Eksperci Premio chętnie pomogą. Odwiedź najbliższy serwis Premio lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 060 300.