Godziny otwarcia
  • pon. 07:00 - 19:00
  • wt. 07:00 - 19:00
  • śr. 07:00 - 19:00
  • czw. 07:00 - 19:00
  • pt. 07:00 - 19:00
  • sob. 07:00 - 15:00
  • niedz. Zamknięte

Premio K&K Gdańsk

Premio K&K Gdańsk - Serwis samochodowy w Gdańsku, przywiązujący wagę do najwyższej jakości wykonywanej pracy. Oferujemy pełen zakres usług, od standardowych przeglądów po skomplikowane naprawy podzespołów i elektroniki pojazdowej. Długotrwałe relacje z klientami i zadowolenie z usług to nasze priorytety. Zapraszamy na wymianę opon i zachęcamy do rezerwacji usług serwisowych online. Premio K&K zlokalizowany jest prz yul. Kartuskiej 240.

Opony letnie

Na cieplejsze miesiące, na suche i mokre nawierzchnie.

Znajdź opony

Opony zimowe

Do niskich temperatur, optymalne na deszcz, lód czy śnieg.

Znajdź opony

Opony całoroczne

Do jazdy przez wszystkie pory roku, zarówno zimą, jak i latem.

Znajdź opony
expert

Skontaktuj się z serwisem

Chcesz umówić się na wizytę lub masz dodatkowe pytania, dotyczące opon lub usług? Zachęcamy do kontaktu z serwisem samochodowym sieci Premio. Pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w podjęciu decyzji.

Premio,

lokalni eksperci

od opon i usług

samochodowych

Premio to sieć franczyzowa ponad 140 lokalnych firm rodzinnych w całej Polsce.

 

Eksperci Premio to pasjonaci kierujący się indywidualnym podejściem do klienta co zapewnia pozytywne doświadczenia tak podczas serwisowania opon, jak i dokonywania napraw samochodów.

 

 

Opony

Potrzebujesz nowych opon? Kup opony online z bezpłatną dodatkową gwarancją i jednocześnie zarezerwuj wizytę w Premio w czterech prostych krokach, lub też odwiedź najbliższy serwis Premio w celu doboru i montażu opon na miejscu.

Serwis samochodowy

Czy Twój samochód wymaga naprawy? Wykwalifikowani eksperci Premio szybko zdiagnozują usterkę i zaproponują optymalne rozwiązanie. Wszelkie prace serwisowe rozpoczną się oczywiście dopiero po ustaleniu ich zakresu i Twojej akceptacji.

Potrzebujesz porady?

Nie masz pewności, które opony wybrać lub jakiej naprawy wymaga Twoje auto? Eksperci Premio chętnie pomogą. Odwiedź najbliższy serwis Premio lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 060 300.