Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Godziny pracy
  • pon. 08:00 - 17:00
  • wt. 08:00 - 17:00
  • śr. 08:00 - 17:00
  • czw. 08:00 - 17:00
  • pt. 08:00 - 17:00
  • sob. zamknięte
  • niedz. zamknięte
Premio Auto Mania, serwis samochodowy Bydgoszcz

Wymiana opon Bydgoszcz - Premio Auto Mania Serwis

Premio Auto Mania Serwis - Bydgoszcz, to profesjonalna i kompleksowa naprawa samochodów oraz wypożyczalnia aut osobowych. W specjalistycznym warsztacie dokonasz m.in. przeglądu układu hamulcowego, wymienisz olej, sprawdzisz akumulator. Oferujemy także wymianę i naprawę szyb samochodowych oraz wymianę amortyzatorów, a także szereg innych usług. W Premio Auto Mania Serwis dokonasz wymiany opon - dysponujemy ogumieniem znanych marek, takich jak Goodyear, Dębica, Dunlop, Fulda czy Sava. Nasz warsztat wyposażony jest w niezbędny, nowoczesny sprzęt, profesjonalną infrastrukturę oraz posiadający doświadczonych pracowników. Umów się na wizytę w naszym sprawdzonym serwisie samochodowym. Serwis samochodowy Premio Auto Mania Serwis znajduje się w miejscowości Bydgoszcz, ul. Fordońska 130.

Opony letnie

Na cieplejsze miesiące, na suche i mokre nawierzchnie.

Opony zimowe

Do niskich temperatur, optymalne na deszcz, lód czy śnieg.

Opony całoroczne

Do jazdy przez wszystkie pory roku, zarówno zimą, jak i latem.

expert

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

TEKST DO DODANIA

Premio,

lokalni eksperci

od opon i usług

samochodowych

Premio to sieć franczyzowa ponad 160 lokalnych firm rodzinnych w całej Polsce.

 

Eksperci Premio to pasjonaci kierujący się indywidualnym podejściem do klienta co zapewnia pozytywne doświadczenia tak podczas serwisowania opon, jak i dokonywania napraw samochodów.

 

 

Opony

Potrzebujesz nowych opon? Kup opony online z bezpłatną dodatkową gwarancją i jednocześnie zarezerwuj wizytę w Premio w czterech prostych krokach, lub też odwiedź najbliższy serwis Premio w celu doboru i montażu opon na miejscu.

Serwis samochodowy

Czy Twój samochód wymaga naprawy? Wykwalifikowani eksperci Premio szybko zdiagnozują usterkę i zaproponują optymalne rozwiązanie. Wszelkie prace serwisowe rozpoczną się oczywiście dopiero po ustaleniu ich zakresu i Twojej akceptacji.

Potrzebujesz porady?

Nie masz pewności, które opony wybrać lub jakiej naprawy wymaga Twoje auto? Eksperci Premio chętnie pomogą. Odwiedź najbliższy serwis Premio lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 060 300.