Godziny otwarcia
  • pon. 07:00 - 16:30
  • wt. 07:00 - 16:30
  • śr. 07:00 - 16:30
  • czw. 07:00 - 16:30
  • pt. 07:00 - 16:30
  • sob. 07:00 - 12:30
  • niedz. Zamknięte
Premio Rolchem, serwis samochodowy Biała k. Płocka

Wymiana opon Biała - Premio Rolchem

Premio Rolchem - Biała, to profesjonalny serwis samochodowy i wulkanizacja. Nasz serwis obsługuje samochody osobowe i ciężarowe, pojazdy rolnicze oraz tiry. Prowadzimy również sprzedaż opon letnich i zimowych takich marek, jak Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava czy Dębica. W naszym serwisie kierowcy mogą wymienić opony, wyważyć koła i sprawdzić ich geometrię. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na wizytę - działamy 24h/7 dni w tygodniu. Serwis samochodowy Premio Rolchem znajduje się w miejscowości Biała, ul. Nowa Biała 34S.

Opony letnie

Na cieplejsze miesiące, na suche i mokre nawierzchnie.

Znajdź opony

Opony zimowe

Do niskich temperatur, optymalne na deszcz, lód czy śnieg.

Znajdź opony

Opony całoroczne

Do jazdy przez wszystkie pory roku, zarówno zimą, jak i latem.

Znajdź opony
expert

Skontaktuj się z serwisem

Chcesz umówić się na wizytę lub masz dodatkowe pytania, dotyczące opon lub usług? Zachęcamy do kontaktu z serwisem samochodowym sieci Premio. Pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w podjęciu decyzji.

Premio,

lokalni eksperci

od opon i usług

samochodowych

Premio to sieć franczyzowa ponad 140 lokalnych firm rodzinnych w całej Polsce.

 

Eksperci Premio to pasjonaci kierujący się indywidualnym podejściem do klienta co zapewnia pozytywne doświadczenia tak podczas serwisowania opon, jak i dokonywania napraw samochodów.

 

 

Opony

Potrzebujesz nowych opon? Kup opony online z bezpłatną dodatkową gwarancją i jednocześnie zarezerwuj wizytę w Premio w czterech prostych krokach, lub też odwiedź najbliższy serwis Premio w celu doboru i montażu opon na miejscu.

Serwis samochodowy

Czy Twój samochód wymaga naprawy? Wykwalifikowani eksperci Premio szybko zdiagnozują usterkę i zaproponują optymalne rozwiązanie. Wszelkie prace serwisowe rozpoczną się oczywiście dopiero po ustaleniu ich zakresu i Twojej akceptacji.

Potrzebujesz porady?

Nie masz pewności, które opony wybrać lub jakiej naprawy wymaga Twoje auto? Eksperci Premio chętnie pomogą. Odwiedź najbliższy serwis Premio lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 060 300.